2007/Donate-thanks/fa

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

شما می‌توانید به ویکی‌مدیا کمک کنید
تا دنیا را تغییر دهد

به خاطر کمک مالی از شما متشکریم!

بدون کمک افرادی مانند شما، ویکی‌پدیا و دیگر پروژه‌های ویکی‌مدیا وجود نداشتند. از حمایت شما متشکریم!

به زودی یک رسید از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال خواهد شد. لطفاً آن را برای بایگانی کردن چاپ کنید. در ایالات متحده شما می‌توانید این مبلغ را از درآمد مشمول مالیات خود کم کنید. برای جزئیات بیشتر به معافیت مالیاتی کمک‌های مالی مراجعه کنید.

برای اطلاع بیشتر از آن‌چه در حال اتفاق افتادن است به وقایع کنونی سر بزنید. پروژهٔ هماهنگی ما، فراویکی، به اخبار پروژه‌ها و خبرهای وقایع در اخبار ویکی‌مدیا و وقایع جاری می‌پردازد. اگر سوالی دارید لطفاً با ما تماس بگیرید.

سوالات خود در مورد کمک‌های مالی را به donate (at) wikimedia (dot) org بفرستید.


 

راه‌های دیگر برای کمک کردن

خرید محصولات ویکی‌پدیا/ویکی‌مدیا

شما می‌توانید با خرید محصولات ویکی‌پدیا و ویکی‌مدیا از طریق فروشگاه Cafe Press ما به معروفتر شدن این پروژه‌ها کمک کنید. قسمتی از پولی که بابت خرید این محصولات می‌پردازید صرف هزینه‌های بنیاد ویکی‌مدیا می‌شود. برای اطلاع بیشتر به http://www.cafepress.com/wikipedia سر بزنید.

حمایت از freenode

اداره کنندگان بنیاد ویکی‌مدیا و سرورهای آن و برنامه‌نویسان نرم‌افزار مدیاویکی برای ارتباط با هم از Internet Relay Chat (IRC) استفادهٔ زیادی می‌کنند. نام سرویس خاصی که ما استفاده می‌کنیم freenode است. به http://freenode.net/pdpc_onetime.shtml سر بزنید تا از این سرویس حمایت کنید.

کمک به PlanetMath

بسیاری از مقاله‌های ریاضیات ویکی‌پدیا بر اساس محتوای موجود در PlanetMath آغار شده‌اند (هر دو پروژه اجازه‌نامهٔ یکسانی در مورد آزادی محتوا استفاده می‌کنند). آن پروژه برای باقی ماندن نیاز به کمک مالی دارد. کمک‌های مالی به PlanetMath.org, Ltd. در ایالات متحده از مالیات معاف می‌شوند.برای اطلاعات بیشتر به http://aux.planetmath.org/doc/donate.html مراجعه کنید.

-- تیم ویکی‌مدیا

 

پروژه‌های بنیاد ویکی‌مدیا (بیشتر بخوانید...)

<skin>schulenburg</skin>