2007/Donate-thanks/lt

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

Jūs galite padėti Vikimedijai
pakeisti pasaulį

Ačiū už jūsų aukojimą!

Be žmonių, tokių kaip jūs palaikymo, Vikimedija ir kiti Vikimedijos projektai neegzistuotų. Ačiū!

Greitai bus atsiųstas patvirtinimas į elektroninį paštą. Prašome jį atsispausdinti savo reikmėms. Jūs galite išskaityti šią dovaną nuo savo federaliniu principu apmokestinamų pajamų Jungtinėse Valstijose. Detaliau žiūrėkite čia.

Jūs galite sužinote daugiau apie tai kas vyksta einamuosiuose įvykiuose. Mūsų koordinacinis projektas Meta-Wiki, taip pat rodo projekto naujienas ir įvykius puslapyje Vikimedijos naujienos ir dabar vyksta. Prašome susisiekti jei turite klausimų.

Klausimus tiesiogiai susijusius su lėšų rinkimo akcija siųskite el. pašto adresu donate (eta) wikimedia (taškas) org


 

Kiti būdai, kuriais galite padėti

Pirkite Vikipedijos/Vikimedijos prekes

Jūs galite padėti populiarinti Vikipediją ir Vikimediją pirkdami prekes iš mūsų Cafe Press parduotuvės. Dalis kiekvieno pirkimo metu gautų pinigų eina į Wikimedia Foundation. Detaliau http://www.cafepress.com/wikipedia .

Paaukokite freenode

Žmonės, kurie leidžia Wikimedia Foundation, bei tie, kurie prižiūri Vikimedijos serverius ir MediaWiki programinę įrangą, naudoja IRC bendravimui. Pagrindinis servisas, kurį naudojame yra pavadintas freenode. Žiūrėkite http://freenode.net/pdpc_onetime.shtml norėdami pamatyti, kaip padėti.

Padėkite PlanetMath

Dauguma matematinių straipsnių Vikipedijoje buvo pradėti iš PlanetMath (abu projektai dalijasi ta pačia laisvo turinio licenzija). Tam projektui, vis dėlto, reikia papildomų lėšų veikimui. Aukojimai PlanetMath.org, Ltd. JAV yra neapmokestinami. Žiūrėkite http://aux.planetmath.org/doc/donate.html norėdami sužinoti daugiau, bei rasti aukojimo nuorodas.

-- Vikimedijos komanda

 

Vikimedijos fondo projektai (skaityti daugiau...)

<skin>schulenburg</skin>