2007/Donate-thanks/pl

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

Możesz pomóc Fundacji Wikimeda
zmienić świat

Dziękujemy za złożenie darowizny!

Bez wsparcia takich ludzi, jak Ty, Wikipedia i inne projekty Wikimedia dzisiaj nie istniałyby. Dziękujemy za wsparcie!

Niedługo otrzymasz potwierdzenie transakcji pocztą elektroniczną. Wydrukuj je. W Stanach Zjednoczonych na jego podstawie możesz dokonać odliczenia darowizny od podatku federalnego. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie "deductibility of donations".

Więcej na temat bieżących wydarzeń. Nasz projekt koordynacyjny, Meta-Wiki, również udostępnia najświeższe informacje o projektach i bieżących wydarzeniach, na stronach Wikimedia News i Goings-on. Jeśli masz jakieś pytania - daj nam znać.

Pytania dotyczące darowizn możesz zadać pod adresem donate (at) wikimedia (dot) org


 

Inne sposoby pomocy Fundacji

Kupuj artykuły z logo Wikipedii i Fundacji Wikimedia

Możesz pomóc w popularyzacji Wikipedii i innych projektów Wikimedia, kupując artykuły oznaczone logo poszczególnych projektów. Sprzedawane są one przez sklep Cafe Press, a część dochodów z ich sprzedaży zasila środki Fundacji Wikimedia. Szczegóły znajdują się pod adresem http://www.cafepress.com/wikipedia.

Wspieraj serwis freenode

Ludzie zarządzający Fundacją Wikimedia, jak też rozwijający oprogramowanie MediaWiki często korzystają z usług Internet Relay Chat (IRC), by skutecznie się ze sobą komunikować. Serwis, z którego korzystają nosi nazwę freenode. Sposoby wsparcia serwisu znajdują się pod adresem http://freenode.net/pdpc_onetime.shtml.

Wspomóż PlanetMath

Wiele artykułów matematycznych zawartych w Wikipedii ma swój początek w encyklopedii PlanetMath - zawartość obydwu projektów udostępniana jest na tej samej wolnej licencji. Projekt PlanetMath wymaga również wsparcia, by móc przetrwać. Darowizny złożone na jego konto także można odpisać od podatku w Stanach Zjednoczonych. Szczegóły oraz linki do złożenia darowizny znajdują się pod adresem http://aux.planetmath.org/doc/donate.html.

-- Zespół Fundacji Wikimedia

 

Projekty Fundacji Wikimedia (nasze projekty):

<skin>schulenburg</skin>