2007/Donate-thanks/sk

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

Môžete pomôcť nadácii Wikimedia
zmeniť svet

Ďakujeme za Váš príspevok!

Bez podpory od ľudí ako ste vy by Wikipédia a ďalšie projekty nadácie Wikimedia neexistovali. Ďakujeme za Vašu podporu!

Za krátku dobu obdržíte potvrdenku prostredníctvom e-mailu. Vytlačte si ju prosím pre vaše potreby. V Spojených štátoch si môžete príspevky odpočítať z federálnej dane z príjmu. Podrobnosti pozrite v deductibility of donations.

Aktuálne informácie nájdete na stránke Current events. Náš koordinačný projekt Meta-Wiki uverejňuje správy o novinkách a udalostiach na Wikimedia NewsGoings-on. Ak máte ďalšie otázky, môžte sa na nás obrátiť obrátiť.

Otázky ohľadne príspevkov posielajte prosím na adresu donate (at) wikimedia (dot) org.


 

Ďalšie spôsoby ako môžete pomôcť

Kúpte si suvenír Wikipedia/Wikimedia

Môžete pomôcť spopularizovať Wikipédiu a nadáciu Wikimedia, ak si kúpite suveníry z nášho obchodu Cafe Press. Časť z každého nákupu ide nadácii Wikimeida. Viac informácií nájdete na http://www.cafepress.com/wikipedia.

Podporte freenode

Ľudia ktorí pracujú v nadácii Wikimedia, a tí ktorí sa starajú o naše servery a o softvér MediaWiki využívajú na komunikáciu pri svojej práci Internet Relay Chat (IRC). Konkrétna služba ktorú využívame sa volá freenode. Viac informácií o tom, ako môžete podporiť freenode nájdete na http://freenode.net/pdpc_onetime.shtml.

Pomôžte PlanetMath

Mnohé články Wikipédie o matematike vnikli na základe materiálu z PlanetMath (obidva projekty sú založené na tej istej slobodnej licencii). Zmienený projekt však na ďalšiu činnosť potrebuje dodatočné financovanie. Dary pre PlanetMath.org, Ltd. si v Spojených štátoch môžete odpočítať z dane z príjmu. Viac informácií a odkazy na postup darovania nájdete na http://aux.planetmath.org/doc/donate.html.

-- tím Wikimedia

 

Projekty Nadácie Wikimedia (pozrite aj...)

<skin>schulenburg</skin>