Problems donating/tr

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

In other languages English  · العربية · català · čeština · Cymraeg · dansk · Deutsch · English · español · suomi · français · עברית · magyar · Bahasa Indonesia · italiano · 日本語 · latviešu · македонски · മലയാളം · norsk bokmål · Nederlands · polski · português · português do Brasil · română · русский · slovenčina · slovenščina · shqip · svenska · ไทย · Türkçe · українська · Tiếng Việt · 中文(简体)‎


Bağış sorunları

Bağışınız hakkında sorunlarınız varsa ya da soru sormak istiyorsanız lütfen SSS (Sıkça Sorulan Sorular) sayfamıza göz atın. Eğer hala şüpheleriniz varsa yada para transferinizin takibi için yardıma ihtiyaç duyuyorsanız,lütfen donate@wikimedia.org adresine müracatta bulunun.

Bu site güvenli mi?

Wikimedia Vakfı bağış toplama internet sitesi son derece güvenlidir ve Verisign Trusted tarafından güvence altındadır. Bir afişi açtıktan ya da bağış bağlantısını tıkladıktan sonra, ulaşacağınız sayfa güvenli bir site (https) olup tüm bilgiler veri güvenliği konusunda en yüksek standartlarda şifrelenmiştir.

Tercih ettiğim ödeme şekli Wikimedia Vakfı tarafından henüz önerilmemekte.

Size tercih ettiğiniz ödeme şeklini teklif edemediğimiz için üzgünüz; gelecek bağış toplama kampanyalarında size ülkenizin para birimiyle ödeme yapmak için daha fazla seçenek sunacağımızı umuyoruz. Lütfen geri bildiriminiz için bize ülkeniz ve ödeme koşullarınızdan bahseden bir e-posta atınız.

Bu seçenekleri yakın gelecekte eklemeye çalışacağız. Bu arada, lütfen takip eden adresten şu an sizin için uygun olan diğer seçeneklere bakın: Bağış vermenin yolları

Neden kredi kartım/banka kartım reddedildi?

Eğer ödemeniz reddedildi ise ya da bağış sayfamıza kart bilgilerinizi giremediyseniz, lütfen banka/kredi kartınızı takip eden durumlar için kontrol ediniz:

  • Kredi/banka kartınız uluslararası kullanıma açık olmalı. Sadece ülkenizde kullanıma açık olan kartlar (yani yerel kartlar) bu kez kabul edilemeyecektir.
  • Birleşik Devletler, Büyük Britanya ve Kanada kredi kartları sadece bu ülkelerde kabul edilecektir.
  • Tüm Sanal Kartlar kabul edilemeyebilir. Sanal kartlar, çoğunlukla çevrim içi satın almalarda fiziki kartların hassas bilgilerini korumak için kullanılırlar. Yine de profesyonel olarak desteklendikçe, bağış toplama işlemimiz konusunda emin olun ki; işlemciler tam uyumludur ve bilgileriniz güvendedir. Eğer sanal kartınız reddedilirse, lütfen düzenli olarak kullandığınız kredi/banka kartınızı kullanınız.
  • Banka kartınızı kullanıyorsanız, lütfen güvenlik kodunuzun (CVV) kullanımının isteğe bağlı olduğuna dikkat ediniz. Eğer banka kartınızın CVV'si yoksa bu alanı geçebilirsiniz.