2007/Donate-thanks/tr

From the Wikimedia Foundation
Jump to: navigation, search

Wikimedia'nın dünyayı değiştirmesine
yardımcı olabilirsiniz

Bağışınız için teşekkürler!

Sizin gibi insanların desteği olmasaydı, Wikipedia ve diğer Wikimedia projeleri var olamazdı. Desteğiniz için teşekkürler!

Makbuzunuz e-posta şeklinde kısa bir süre içerisinde size gönderilecektir. Lütfen kayıtlarınız için bunun çıktısını alın. Eğer Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyorsanız, bu bağışınızı, federal vergiye tabiî gelirinizden düşebilirsiniz. Ayrıntılar için Bağışların Vergi Muafiyeti sayfasına bakabilirsiniz.

Neler olup bittiği hakkında daha fazla bilgiyi Güncel olaylar sayfasında bulabilirsiniz. Koordinasyon projemiz, Meta-Wiki, proje haberlerini ve etkinliklerini Wikimedia Haberler ve Olan bitenler sayfalarında bildirmektedir. Eğer herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın.

Lütfen bağışlarla ilgili sorularınızı donate (at) wikimedia (dot) org adresine e-posta yoluyla gönderin.


 

Yardımda bulunabileceğiz farklı yollar

Wikipedia/Wikimedia hediyelik eşyasından alın

Cafe Press'teki mağazamızdan alış veriş yaparak Wikipedia ve Wikimedia'nın tanıtılmasına yardımcı olabilirsiniz. Her alış verişin bir bölümü Wikimedia Vakfı'na gitmektedir. Ayrıntılar için http://www.cafepress.com/wikipedia adresini ziyaret edebilirsiniz.

Freenode'u destekleyin

Wikimedia Vakfı'nı yürütenler, sunucularımıza ve MediaWiki yazılımına bakanlar iletişim için büyük ölçüde Internet Relay Chat (IRC) kullanmaktadırlar. Kullandığımız belirli hizmetin ismi freenode. Bu açıdan nasıl yardımcı olabileceğinizi görmek için http://freenode.net/pdpc_onetime.shtml adresini ziyaret edebilirsiniz.

PlanetMath'e yardımcı olun

Wikipedia'daki birçok matematik maddesi PlanetMath'den alınmış içerikle başlamıştır zira her iki proje de aynı özgür içerik lisansına sahiptir. Bununla birlikte o projenin de devam edebilmesi için bağışlara ihtiyacı vardır. PlanetMath.org, Ltd'ye yapılan bağışlar Amerika Birleşik Devletleri'nde vergiden düşürülebilmektedir. Daha fazla bilgi ve bağış bağlantıları için http://aux.planetmath.org/doc/donate.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

-- Wikimedia Ekibi

 

Wikimedia Kurumu'nun Projeleri (fazlası...)

<skin>schulenburg</skin>